Büroost

Advokaadibüroo Eipre & Partnerid on asutatud 2002.a, tegutsedes õigusvaldkonnas järjepidevalt juba üle 10 aasta. Alates asutamisest oleme oluliselt laienenud ning loonud võimeka ja pühendunud meeskonna, kelle parimad teadmised, kogemused ning isikuomadused on rakendatud klientide huvide efektiivsele kaitsmisele.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele seaduse, õigusteooria ning kohtupraktika tundmisel ja rakendamisel põhinevaid asjatundlikke, paindlikke ning iga kliendi eripärast lähtuvaid terviklahendusi. Parimate tulemuste saavutamiseks teeb meie motiveeritud meeskond koostööd mitmete teiste valdkondade spetsialistidega nii Eestist kui välismaalt. Eeltoodud põhimõtteid järgides suudame pakkuda konkurentsivõimelist õigusteenust mistahes teiste turul tegutsevate advokaadibüroodega võrreldes.

Advokaadibüroo Eipre & Partnerid peamised tegevusvaldkonnad on äriõigus, pankroti- ja täitemenetlus, haldus- ja kriminaalõigus ning kohtumenetlus. Büroo advokaadid osutavad õigusabi lisaks eesti keelele ka inglise, vene ja soome keeles.

Meie kõrgelt motiveeritud meeskonna tugevaks küljeks on professionaalsus, loov mõtlemine, avatus ning efektiivsus seatud eesmärkide saavutamisel. Peame oluliseks advokaatide pidevat erialast täiendamist, büroo advokaadid osalevad regulaarselt erialastel koolitustel.

Pidevate muudatuste tõttu ühiskonnas vajavad kliendid järjest rohkem õigusalast nõustamist tehingupõhiste riskide hindamisel, otsuste langetamisel ja probleemide lahendamisel. Vajadus kvalifitseeritud õigusabi järele on muutunud möödapääsmatuks ning õigeaegne pöördumine meie büroo poole tagab klientide rahulolu, kindlustunde ja võimaluse pühenduda oma põhitegevusele.

Meie klientide hulka on kuulunud teiste seas: Floorin AS, Hansaplant OÜ, Minister Urve Palo, Eesti Raudtee AS, Anders Tsahkna.